N11’de Mağaza Açmak İstiyorum | Ne Yapmalıyım?

0 Comments

İnternet kullanmanın artmasıyla beraber ortaya çıkan E-Ticaret yöntemi son zamanlarda firma ve markaların kendi kimliklerini göstermesine de yardımcı oluyor.

Daha uygun fiyatlara alışveriş yapma olanağı sağlayan E-Ticaret siteleri günümüzde alışveriş için daha sık tercih edilmektedir. Kendi ürettiklerinizi veya ithal ettiklerinizi internet üzerinden satmak için neler yapmanız gerektiğinden, N11 Mağazası açmak için nelerin gerektiğinden ve bunun göründüğü kadar zor bir işlem olmadığını yazımızın devamını okuduktan sonra daha iyi göreceksiniz.

 

N11’de E-Ticaret Mağazası Açmak için İlk Adımlar

Konumuza başlamadan önce belirtmemiz gereken önemli unsurlardan biri mağaza açmak için kurumsal bir kimliğe sahip olmanız gereklidir. N11 kendi bünyesinde sanal mağaza açmak isteyenlerden bazı verileri talep etmektedir. N11’in kendi sitesinde paylaştığı sanal mağaza açılışı için talep edilecek evrak listesine göz atabilirsiniz.

Yeni Açtığım Firma Kuruluşu Devam Ederken Üyelik Açtırabilir miyim?

Maalesef, N11’in sizden istediği evrakları onlara sağlamanız için belli bir sürenin geçmiş olması gereklidir, aksi takdirde satıcı olarak üyelik oluşturabilirsiniz fakat onaylanmadığı sürece satış yapamazsınız.

N11.com’da Mağaza Açmanın Satışlara Etkisi

Sanal mağazalarıda aynı Pazaryeri olarak düşünebilirsiniz, her firmanın kendi arasında bir yarış içerisinde olduğu ve insanlara daha cazip teklifler, kampanyalar ve reklamlar ile satışlarını artırmak istediği bir yer olarak düşünebilirsiniz. Satış yaptığınız alanı ne kadar genişletirsiniz satış yapma ihtimalinizi de o kadar artırmış olursunuz. Tabi ki sadece sanal mağaza açmakla bitmiyor, sizin gibi birçok E-Ticaret mağazası bulunmakta ve herkes birbirinden farkını ortaya koymak adına farklı ürünleri ve farklı kampanyalar düzenliyor. Sizde bu yarışın içerisine girmiş oluyorsunuz.

N11 Sanal Mağaza Entegrasyonu Nedir ve Avantajları Nelerdir?

Mağazanızı açtınız ve sizde pazaryerinde satış yapmaya başladınız, satışlarınızı tek bir kanal üzerinden takip etmek isteyen firma sahipleri için sanal mağaza entegrasyonu önemli bir konudur. Birçok ürünü direkt olarak sanal mağazanıza eklemeyi sağlayan bu yine modül sayesinde siparişlerinizi ve durumlarını da tek bir ekranda görmenizi sağlıyor. Oxiyazılım firmasının uzun süredir birçok sanal mağaza sahibi müşterilerine sağladığı entegrasyon modülleri ve fiyatları hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

0

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

fifteen + four =