Sanal Sınıf & Dershane Sistemleri

Kaynak Paylaşımı

Kaynak Paylaşımı (bütün ders kaynaklarını word,pdf,excell,txt, doc, docx, powerpoint sisteme yükleyebilir, bu kaynakları otomatik olarak sadece kendi öğrencileri görecektir.)

Ödev

Ödev (Dersi ile ilgili kendi öğrencilerine ödev verebilir ödev ile ilgili açıklama,kaynak yükleyebilir ve öğrenci tarafından sistem üzerinden gelen ödeve puan verebilir ve bunu raporlayıp çıktısını alabilir.)

Sınav Oluşturma

Sınav oluşturma (Online ortamda sınav oluşturulabilir.(16 çeşit soru formatını destekliyoruz) Öğrenciler ilgili ders için sınava istedikleri zaman belirlenen süre içerisinde girebilir notlarını anında öğrenebilirler.

Eğitmen bir ders ile ilgili sohbet odası oluşturup ilgili öğrenciler davet edip orda çoklu şekilde sohbet edebilir, Örneğin,sınav öncesi değerlendirme sohbeti. Yani öğrenciler evlerinden bağlanarak aynı odada anlık konu hakkında tartışabilirler.

Dersi ve ya bir konu ile ilgili tartışma ortamı oluşturup o konu ile ilgili kendi öğrencilerinin fikirlerini alabilir. ve dersle ilgili duyurular yapabilir.konu hakkında öğrenciler görüşte ve yorumda bulunulabilirler

Sistem üzerinden eğitmen istediği kişi ile kontak kurup mesaj atıp ileti gönderebilir. Sistemde duyuru,kaynak paylaşımı,etkinlik,sınav,ödev yaptığı zaman otomatik olarak öğrencilerin mail adresine ve takvimine bilgilendirme mesajı düşecektir.

SANAL SINIF SİSTEMLERİ

Sanal Sınıf e-dershane , uzaktan eğitim sistemlerini duymamış olabilirsiniz. Ancak biz yıllardır senkron ve asenkron iki ayrı yapıyı bütünleşik olarak kurumunuz için hazırlıyoruz ve kullanımınıza sunuyoruz. Yaptığımız çalışmalar uzaktan eğitime yönelik her türlü mecrada kullanılabilmektedir. Örneğin İş Güvenliği eğitimleri, Dershaneler, Kurum içi eğitim departmanlarında kullanılabilir.

Senkron ve asenkron iki yapıda bulunduğu için eğitmen ve öğrencilerin canlı dersleride bu sistemde yapılabildiği gibi canlı derslerin olmadığı zamanlarda kütüphane üzerinden eğitim materyallerine, sorulara, çözümlere ve daha bir çok eğitim materyaline erişebilmektedirler.

SANAL SINIF SİSTEMLERİ

Sanal Sınıf Sistemleri hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçin.