Bulut Yedekleme Hizmetleri

BULUT (YEDEKLEME) NEDİR?

Bulut Yedekleme, çözümlerimizde kurumunuz için veya kişisel amaçlı tüm verilerinizin herhangi bir olumsuz durumda zarar görmemesi için önceden yedeklenmesi hizmetini kapsamaktadır. Bu çözümlerimiz ile kişisel veya şirket verileri, içerikleri, dosyalar veya muhasebe programı veritabanları yedeklenerek saklanmaktadır.

Verimerkezinde barınan yüksek kapasiteli ve yüksek hat hızlarına sahip sunucularımıza bu verilerinizi periyodik olarak yedekliyor ve olumsuz bir durumda erişerek en hızlı şekilde sistemlerinizi tekrar çalışır hale getirebilirsiniz.

BULUT (YEDEKLEME) ÖZELLİKLERİ

Şirket evrak ve dosyalarınız tamamen yalıtılmış bir ortamda 7 x 24 erişilebilri halde tutulmaktadır.
Verileriniz günlük olarak yedeklenir ve sadece size ait şifre ile erişilebilir hale getirilmektedir. Ayrıca isterseniz SMS doğrulaması ile ekstra güvenlik sağlayabilirsiniz.
İstediğiniz an eski verilerinize erişebilir, işlerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. İsterseniz yedeklemelerinizi telefonunuz ile takip edebilirsiniz.
Günlük Haftalık ve Aylık olarak verileriniz yedeklenerek olabilecek tüm senaryolara hazır durumdadır.

BULUT (YEDEKLEME) HAKKINDA DETAYLI BİLGİ ALMAK İSTERMİSİNİZ?

İşletmenize ait verilerinizi güvenli hale getirmek ve yedeklenmesini sağlamak için bize ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz size detaylı bilgi vereceklerdir. Ve isteğinize uygun çözümlerimizi anlatacaklardır