Web Yazılımlarımız

Eticaret, Takip Uygulamaları ve Diğer Mobil Uygulamalar

Özel Yazılım Geliştirme

Web , Masaüstü ve Mobil uygulama ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız yanınızda. İstediğiniz formatta yazılımı; en son yazılım standartlarına uygun olarak geliştirilen altyapıların üzerine inşa ederek UX, UI kurallarına uygun olarak geliştiriyoruz. Bu sayede çok kullanışlı ve kullanımı kolay işinizi hızlandıracak çözümler geliştirebilmekteyiz.

Web tabanlı çözümlerimiz ile işinizi hızlandıracak, iş akışlarınızı takip edebilecek veya web üzerinde çalışan site veya uygulamalarınız ile entegre sistemler oluşturabiliyoruz.

Eticaret Çözümleri

2007′den beri eticaret konusunda yazılım ve entegrasyon çözümleri geliştirmekteyiz. Tüm yeni nesil yazılımları ve mobil uyumlu tasarım konularında edindiğimiz 10 yıllık tecrübe ile sizlere yep yeni, gelişmiş araçlarla donatılmış bir eticaret deneyimi sunuyoruz.

WebSepet Eticaret Sistemleri altyapısı üzerinden sunduğumuz çözümlerimizde size özel çözümler sunuyoruz. Hiçbir alan özellik sınırı olmayan ve istekleriniz doğrultusunda yazılımı ve tasarımı yapılan bu hizmetlerimizde ileriye dönük geliştirmeler ve eklemelerde yapabilmekteyiz. Bu ve diğer çözümlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi verebilmek için bizlere ulaşabilirsiniz.

Sanal POS Çözümleri

Uzaktan hizmetler sunuyor ve ödeme almada problemlermi yaşıyorsunuz ? İster bankalarla çalışın isterseniz aracı ödeme kuruluşlarıyla çalışın; Sanal POS sistemlerimiz ile müşterilerinizden ödeme almaya başlayabilir, bunları raporlayabilir, müşterilerinize ödeme noktasında çok kolay bir ortam sağlayabilirsiniz.

Yazılımımızın özellikleri ise her nerde olursa olsun müşterinizden bir kaç dakika içerisinde ödeme yapmasını sağlayabilirsiniz. İnternete bağlı bir bilgisayar veya telefon yeterli olacaktır. Sonrasında ona bir bağlantı gönderebilirsiniz ve bir kaç dakika sonra ödeme bilgileri ekranınıza gelecektir. Ayrı bir raporlama ekranı üzerinden tüm tahsilatlarıda inceleyebileceksiniz. Online tahsilat sistemlerinde bize güvenebilirsiniz.

Mobil Uygulama Aplikasyon

OXI Yazılım Mobil Aplikasyon, çözümlerimizde hizmetlerinize yönelik, müşterilerinizle iletişiminizi kolaylaştıracak, işlerinizi ve kurumsal kimliğinizi geliştirecek çözümler sunuyoruz. Uygulamanız yayınlandıktan sonra google play store dan ve sitenizden erişilebilir hale getirilecektir

Firmanıza ait ürünleri, hizmetlerinizi ve servis takibinizi yaptırmak için aplikasyonlar hazırlanabilir.

Sanal Sınıf Sistemleri

Sanal Sınıf e-dershane , uzaktan eğitim sistemlerini duymamış olabilirsiniz. Ancak biz yıllardır senkron ve asenkron iki ayrı yapıyı bütünleşik olarak kurumunuz için hazırlıyoruz ve kullanımınıza sunuyoruz. Yaptığımız çalışmalar uzaktan eğitime yönelik her türlü mecrada kullanılabilmektedir. Örneğin İş Güvenliği eğitimleri, Dershaneler, Kurum içi eğitim departmanlarında kullanılabilir.

Senkron ve asenkron iki yapıda bulunduğu için eğitmen ve öğrencilerin canlı dersleride bu sistemde yapılabildiği gibi canlı derslerin olmadığı zamanlarda kütüphane üzerinden eğitim materyallerine, sorulara, çözümlere ve daha bir çok eğitim materyaline erişebilmektedirler.

Bulut Yedekleme Hizmetleri

Bulut Yedekleme, çözümlerimizde kurumunuz için veya kişisel amaçlı tüm verilerinizin herhangi bir olumsuz durumda zarar görmemesi için önceden yedeklenmesi hizmetini kapsamaktadır. Bu çözümlerimiz ile kişisel veya şirket verileri, içerikleri, dosyalar veya muhasebe programı veritabanları yedeklenerek saklanmaktadır.

Verimerkezinde barınan yüksek kapasiteli ve yüksek hat hızlarına sahip sunucularımıza bu verilerinizi periyodik olarak yedekliyor ve olumsuz bir durumda erişerek en hızlı şekilde sistemlerinizi tekrar çalışır hale getirebilirsiniz.

DataCenter Hizmetleri

Verimerkezinde bulunan kabinetlerimizden hertürlü ihtiyaçlarınız için sunucu hizmeti sağlayıp üzerinde istekleriniz doğrultusunda konfigüre edip kullanımınıza sunabiliriz.

Mail sunucusu, web sunucusu, uygulama sunucusu, sanallaştırma ve daha bir çok amaçla kullanabileceğiniz sunucularımızda yüksek trafik ve uptime oranıyla kesintisiz olarak kullanabilirsiniz. Hosting, sanal sunucu VPS/VDS, Fiziksel Sunucu (Dedicated), Co-Location ve diğer hosting çözümleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

VOIP & Call Center & CRM Çözümleri

Ürün ve hizmetlerinizin satışı veya teknik destek amaçlı bir call center kurmak isteyebilirsiniz. VOIP sistemleri üzerine kurduğumuz yazılımlar sayesinde çağrıların otomatik yönlenmesi, yapılan çağrıların süresi, raporlama, satış oranları, personellerin günlük yaptığı çağrı sayıları gibi istatistiği ve tüm bu dönüşümü takip eden sistemler kurabilmekteyiz.

Ayrıca ürün ve satışlarınızı takip edebilmek için Call center üzerinde CRM sistemi çalıştırabilir, müşteri temsilcileri bu programa satışlarını kaydedebilir, Geniş kapsamlı istatistikler ve raporlar alabilirsiniz. Bu sayede hem call center, hem voip , hemde varsa telefon ile satışlarınızın takibini yapabilirsiniz.

Çözümlerimizi incelediğiniz için teşekkür ederiz!

Çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi, talep ve canlı demo isteği için aşağıdaki linkten İletişim Formu’ nu doldurmanız yeterli…