Perakende Çözümlerimiz

OXI Yazılım, hemen hemen tüm perakende alanlarında kullanılabilecek, hızlı adapte edilebilen ve kolay kullanımı ile hemen herkes tarafından rahatça kullanılabilen çözümler sunar. Dağınık coğrafyalardaki şubeler ile üretici bazlı yapılan anlaşmalar ve üreticilerin tedarik zincirleri ile şubelerin ilişkisi kolaylıkla kurularak, bu sayede etkin ve hızlı bir satınalma, fiyat ve dağıtım yönetimi amaçlanmıştır.

Bu çözüm uygulamaları ile kompleks perakende süreçleri yönetiminin, kullanıcı dostu basit ekranlar ile rahat kullanılabilir düzeye getirilmesi hedeflenmektedir.

Akaryakıt İstasyon Çözümlerimiz

OXI Yazılım, akaryakıt istasyonlarının ve operasyonun tek bir merkezden kolay ve güvenli bir şekilde yönetimini sağlayacak LOGO yazılımı ile entegre çözümler sunar ve işletmelerin müşterileri ile ilişkilerini etkin bir biçimde yönetirken hızlı ve kapsamlı hizmet sunmalarını sağlar.

OXI Yazılım, Akaryakıt Modülümüz otomasyon sistemleri Turpak-Pumpomat, Mepsan-Stawiz, Asis-Petech ile entegre çalışabilmektedir. Online veya offline entegrasyon yapabilmektedir. Program altında çalışan Akaryakıt Yönetim Modülü sayesinde istasyonlar da tek bir program ile beyaz ve LPG stok hareketleri , vardiyaya ilişkin hareketleri, LOGO da takip ederek tek bir program çatısı altında bütün süreçleri yönetebileceklerdir. Akaryakıt Yönetimi ve Market Modülünün LOGO ile birlikte çalışmasıyla, akaryakıt istasyonu ile ilgili stok yönetiminden muhasebeye bütün süreçler tek program altında yönetilebilmektedir.

Cafe & Restoran Çözümlerimiz

OXI Yazılım, Cafe & Restoran yönetiminde pratik ve güvenilir çözümler sunmaktadır. Bu sayede restoran ve cafe yönetimi pratik bir şekilde yapılabilmektedir. Restoran, paket servis, tezgah satışı yapan fastfood işletmelerinde müşterinin siparişini saniyeler içinde sisteme kaydedip kolayca ödemeyi alabilir, Caller ID sistemi ile kayıtlı müşterilerine hızlıca ulaşıp paket siparişlerini takip edebilirler. Gün sonunda saatlerce uğraşmadan saniyeler içinde raporlarını alabilirler.

İşletmeler, Food-Pos ile oluşan satışları istedikleri anda istedikleri kriterlere göre raporlayabilir, işletmelerinizde müşterilerinize göre indirim, aktivite, puan uygulamaları ile satışa katkı sağlayacak promosyonlar yapabilirsiniz. Her kullanıcının yaptığı işlemleri kendi adına kayıt olur, anlık veya gün sonunda hangi kasada ne kadar bakiyeniz var? Paket serviste hesabınız nedir? gibi soruların cevaplarını kolayca öğrenebilirsiniz. Satın almalarınızı şubelerinizdeki anlık stok bakiyelerini görüntüleyerek oluşturabilirsiniz.

Mağazacılık Çözümlerimiz

OXI Yazılım, mağazacılık sektörüne uygun  hızlı, pratik, kolay kullanılan çözümler sunmaktadır. Bu çözümlerde yüksek marka değerine sahip Logo alt yapısı kullanılmaktadır. İşletmelerin müşterileri ile ilişkilerini etkin bir biçimde yönetirken hızlı ve kapsamlı hizmet sunmalarını sağlar.

Bugüne kadar mağaza satışları konusunda pek çok tanımlama yapıldı, ama TPOS tüm bunların üzerinde mağazalarınızı etkin, online – offline çalışabilme olanağı ile mağazalarınızı tek elden yönetebilmenizi sağlıyor.

Mobil Çözümler

OXI Yazılım, Mobile Report uygulamasını kullanarak işletmenizin durumunu, zaman ve mekandan bağımsız olarak güncel verileriniz ile görebilir, ilgili kararları anında alabilirsiniz.Veriler artık bir tık uzağınızda.   Kurulumu ve kullanımı oldukça kolaydır. Herhangi bir destek almadan temel bilgi teknolojileri bilgisine sahip herkes uygulamanın talimatları ile kurulumu kolayca yapabilir.

Kullanım kolay tasarım araçları sayesinde yapılmış bir raporu istediğiniz şekilde düzenleyebildiğiniz gibi. Kendi önceliklerinize göre bir rapor da tasarlayabilirsiniz.

Ürünlerimizi incelediğiniz için teşekkür ederiz!

Çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi, talep, ve canlı demo isteği için aşağıdaki linkten Demo Talep Formu’ nu doldurmanız yeterli…