Mağazacılık Çözümleri

Mağaza Otomasyon Sistemleri

Mağazaya giren ürünlerin hatasız olarak envanter girişlerini yapmak ve mağaza içi takip işlemlerini satış noktasına getirebilmek, satış sektörü için zaman kaybına ve iş gücüne neden olan bir süreçtir.
Barkod sistemi ile, sisteme envanter girişi, takibi, envanter sayımı ve satışları pratik ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilir ve istenilen analizler anında raporlanabilir. Zamanı nakite çevirmenin en güvenli yolu Barkod Otomasyon Sistemlerinin etkin kullanımıdır.
Mağaza sektörü için barkod otomasyon sistemi; barkod altyapısı, bilgisayar, barkod yazıcı, barkod okuyucu, depo sayımları için el terminali, fiyat etiketi takmak zor küçük ürünler ve çok sayıda düşük maliyetli ürün için bir fiyatlandırma cihazı içeren bir otomasyon yazılımıdır.
Bakkal gibi ürünlerin dolaşımının çok yüksek olduğu sektörlerde, yanlış etiket baskı hatalarının neden olduğu sorunlar yüzünden etiketlerin ve satış noktalarının fiyatlarındaki farklılıklar gibi pek çok problem bulunmaktadır
Zamanın özünde olması ve bu hataların aktif ticaretin gerçekleştiği pazarlarda yapılması; büyük mali kayıplara neden oluyor ve müşterinin gözünde firma imajını zedeliyor.
İnsan kullanımının neden olduğu hataları en aza indirgemek amacıyla geliştirilen Barkod Teknolojisini kullanarak, sisteminizi kolayca ve güvenle kontrol edebiliyor ve istediğiniz raporlara istediğiniz zaman erişebiliyorsunuz.


Mağaza Barkod Otomasyon Sistemleri ile şunları yapabilirsiniz:

✔ Reyon ve grup takiplerinizi kolayca yapın ve bakkaliye, kasap ve şarküteri bölümlerinin stok işlemlerini güvenli ve hızlı bir şekilde yapın.
✔ İstediğiniz fiyat değişikliklerini yapabilirsiniz.  Terazi ve yazar kasalarınıza kolay bir şekilde gönderim yaparak satışınıza devam edebilirsiniz.
✔ Günün sonunda, yazar kasanızdan kolaylıkla gün boyunca satılan ürünleri stoktan kolayca düşebilirsiniz.
✔ El terminalleri ile hızlı bir şekilde sayım yapabilir, deponuzu sürekli kontrol altında tutabilirsiniz.
✔ Birden fazla şubeyle ayrı ayrı yönetebilir ve tek noktadan yönetimle birbirleriyle iletişim kurabilirsiniz.
✔ Ürünlerinizin seviyelerini belirleyerek minimum ve maksimum değerleri girebilir ve bu değerleri programa dahil edecek şekilde ayarlayabilirsiniz.
✔ Siparişlerinizi takip edebilirsiniz, sipariş makbuzunuzu otomatik olarak fatura edebilirsiniz ve ürünlerin mağaza girişini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
✔ Her bir kasiyer için ayrı bir kullanıcı açarak yetkileri kısıtlayabilirsiniz, işlemi hangi kullanıcıya yaptırabilirsiniz.
✔ Ayrıntılı raporlarla deponuzda bulunan ürünleri satış raporlarına göre listeleyebilirsiniz. Kârlılık analizi yaparak, satış karlılığını ölçebilir ve mevcut ürünlerinizin maliyet tahminlerini hesaplayabilirsiniz.
✔ Personeli takip edebilir, bankanızla ilgili olan, çek / bono, fatura gibi muhasebe elemanlarını kolayca yönetebilirsiniz

MAĞAZACILIK ÇÖZÜMLERİ

İhtiyaç duyduğunuz her an bize anında ulaşabilirsiniz.